Adam Czapla

Instruktor śpiewu

  • Adam Czapla

Wokalista, trener wokalny techniki Mix. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection, wokalista Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, absolwent Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej specjalizacji Techniki Multimedialne.  W 2012 roku odbył staż w Międzynarodowym Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach pod Warszawą, w Instytucie Audiologii i Foniatrii a także brał udział w konferencjach naukowych i seminariach.

Jako trener wokalny w 2014 roku pracował przy produkcji V edycji programu „The Voice of Poland” (TVP2) na etapie blind auditions. Pracował z wybitnymi nauczycielami śpiewu z USA i Europy m.in. Dean Kaelin, John Henny, Jaime Vendera czy Hubert Noe, a także artystami i pedagogami m.in. Kevin Mahogany i Jnr Robinson. Trener wokalny w warszawskiej Szkole Gospel.

Solista warszawskiego chóru Sienna Gospel Choir oraz formacji Sienna Singers. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. w projekcie założyciela i gitarzysty zespołu IRA „Kuba Płucisz i Goście”, z którym w 2015 roku wystąpił na przystanku Woodstock.

Współtwórca i wykładowca na warsztatach „Vocal Perfection” w Warszawie z udziałem polskich i zagranicznych gości. Członek grupy ekspertów oceniających występy uczestników pierwszej edycji programu „Super dzieciak” emitowanego przez Telewizję Polsat. Czynny wokalista najchętniej wykonujący R&B, soul i gospel.