Agnieszka Ozon

Instruktor śpiewu

  • Agnieszka Ozon

Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie wokalu. Jest także absolwentką Muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Edukacji Muzycznej na UMCSie w Lublinie.

Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki poetyckiej oraz artystycznej w tym zwyciężczyni Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, który jest jednym z największych tego typu festiwali w Polsce.

Współpracowała z Fundacją Sztukmistrze tworząc spektakle kuglarsko-muzyczne, z którymi wystąpiła między innymi w Mediolanie podczas Targów EXPO. Doświadczenie teatralno-muzyczne rozwijała także w Teatrze Kameralnym oraz Centrum Inicjatyw Twórczych w Lublinie.

Obecnie występuje w kabarecie muzyczno-literackim „Dolina Prapremier”, który odbywa się cyklicznie w Służewskim Domu Kultury. Komponuje i pisze teksty, zarówno dla siebie jak i innych artystów. We wrześniu 2017 roku ukazała się jej debiutancka płyta EP „Znowu wiosna”. Kocha ekranizacje musicali z lat 40 i 50 oraz bajki Disneya.