Justyna Banasiak-Konieczny

Instruktor Akrobatyki

  • Justyna Banasiak-Konieczny

Urodziła się w Szczecinie i to tam zaczęła się jej 13-letnia przygoda z gimnastyką artystyczną, która ostatecznie doprowadziła do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 roku.

Zakończenie kariery sportowej zbiegło się z propozycją udziału w musicalu „Fame” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Szkoliła się za granicą m. in. w nowojorskim Broadway Dance Center, w Debbie Reynolds Reharsal Studio oraz Millenium Dance Complex w Los Angeles, a także w londyńskim Pineapple Dance Center. Intensywne warsztaty zaowocowały udziałem w programie tanecznym You Can Dance, w którym znalazła się w finałowej szesnastce.

Współpracowała z TVN przy okazji realizowanych przez nią programów i projektów („Mam Talent”, „Allezima”, „Projekt Plaża”). Brała udział w wielu produkcjach teatralnych m.in. w spektaklu stworzonym przez grupę Fair Play i Jarosława Stańka pt. „Metropolish”, w spektaklu „The Rocky Horror Show” w warszawskim Och-Teatrze, w reżyserii T. Dutkiewicza oraz w operach „Turandot” i „Oniegin” w reżyserii M. Trelińskiego, wystawianych na deskach Opery Narodowej w Warszawie. Pracowałam przy programach telewizyjnych m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ma na swoim koncie udział w wielu pokazach m.in. Alternativ Hair Show w Londynie, teledyskach i reklamach telewizyjnych. Wielka optymistka, która cierpliwie dąży do realizacji swoich marzeń.