Marek Tkaczyk

Instruktor tańca

  • Marek Tkaczyk

Tancerz, instruktor tańca, choreograf. Taniec współczesny oraz jazz jest nieodłącznym elementem jego życia. Swoja przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 9 lat w teatrze tańca Caro Dance pod dyrekcją Iwony Orzełowskiej. Był także tancerzem grupy tańca nowoczesnego Sway, gdzie dzięki Annie Wielogórskiej rozkochał się w technice tańca jazzowego.

Obecnie jest tancerzem Teatru Muzycznego w Łodzi gdzie brał udział w takich produkcjach jak: Jesus Christ Superstar, Cyrano, Człowiek z La Manchy, Kraina uśmiechu, Skrzypek na dachu, Wesoła Wdówka, Wielka Księżna Gerolstein, Łajza.

Wielokrotny medalista i zdobywca tytułów mistrzowskich w zawodach międzynarodowych, w kategoriach: show, jazz i modern w International Dance Organization. Brał udział w wielu warsztatach, produkcjach teatralnych i scenicznych w Polsce i na świecie. Od niedawna dyplomowany Instruktor Fitness i Zumba® Fitness. Zumba wyzwala w nim ogromne pokłady energii i rozbudza niesamowitą pasję, którą chce zarażać na swoich zajęciach innych.