Paulina Langa

Instruktor aktorstwa

  • Paulina Langa

Instruktor teatralny oraz nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika kultury z animacją teatru dzieci i młodzieży.

Swoją przygodę z teatrem rozpoczęła w rodzinnym Włocławku w 2008 r w Stowarzyszeniu Edukacyjno-Teatralnym „Teatr Nasz”, gdzie grała przez ponad 6 lat. Na studiach związana z teatrem akademickim „Apnormis”. Ukończyła kurs teatru forum organizowany przez Fundację Drama Way i zrealizowała tą metodą autorski spektakl „Internetowy łobuz”.

Prowadziła warsztaty teatralne dla cudzoziemców w Centrum Wielokulturowym w Warszawie. Od kilku lat związana z Teatrem Studio w Warszawie, gdzie prowadzi autorskie warsztaty i lekcje teatralne dla dzieci i młodzieży. Współpracuje z Teatrzakami, zajmuje się tam zajęciami teatralnymi i lalkowymi dla małych i dużych.

Pozytywnie zakręcona, dzięki wielkiej dawce energii motywuje młodych ludzi do twórczych działań i zawsze jest otwarta na ich rozwiązania sceniczne. Wielka fanka kolczyków, zbiera je od lat i ma już ponad 250 par 🙂