Paulina Zaborowska

Vocal Level PerformanceInstruktor śpiewu

  • Paulina Zaborowska

Wokalistka. Absolwentka studiów licencjackich na kierunku wokalistyka, specjalność musical na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Aktualnie studentka II roku dyrygentury chóralnej na tej samej uczelni.

Śpiewa i muzykuje od najmłodszych lat. Ukończyła szkołę muzyczną I st. Im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni w klasie fletu. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia do Teatru Muzycznego Junior, gdzie występowała w takich spektaklach jak „Pippi”, „Wodna Opowieść”, „Blee”. Od 12 roku życia śpiewa w chórze Kakofonia dyrygowanym przez Małgorzatę Kuchtyk.

Nieustannie podnosi swoje umiejętności wokalne uczestnicząc w warsztatach wokalnych z najlepszymi w taj branży na świecie – m.in. z brytyjskim vocal coachem – Maureen Scottem.

Śpiewała w wielu spektaklach i koncertach takich jak „Verbum Nobile” Opera Bałtycka w Gdańsku, „Prezentacje 8” Mazowiecki Teatr Muzyczny w Warszawie, „Miłość i więcej nic. Songi Jacuquesa Brela” Akademia Muzyczna w Gdańsku. Można zobaczyć ją także na scenie i na ekranie przy okazji największych polskich festiwali muzycznych – m.in. Sopot Festival w TVN.

W Broadway Musical School jako Vocal Level Performance koordynuje sekcję wokalną.

Szybki kontakt!