Paweł Olewiński

Instruktor tańca

  • Paweł Olewiński

Specjalizuje się w technice tańca Hip Hop i Contemporary. Jako były uczeń warszawskiej szkoły baletowej, w której przez trzy lata szkolił swój warsztat taneczny, jest doskonałym przykładem wszechstronnego, wykształconego pod kątem technicznym choreografa i tancerza.

Wieloletni  członek formacji Caro Dance, z którą niejednokrotnie stawał na najwyższym podium zarówno w Polsce jak i na świecie. Tym samym wychowanek znanej i cenionej choreograf, pani Iwony Orzełowskiej, z którą od 2004 roku, prowadził owocną współpracę.

Pomimo swojego młodego wieku, Paweł jest znakomitym choreografem, co potwierdzają mistrzowskie wyniki jego podopiecznych, m.in. Mistrzostwo Świata w stylu modern jazz z 2009 roku. To, że sam posiada ogromny taneczny talent udowodnił kwalifikując się do drugiego etapu castingu czwartej polskiej edycji programu „You Can Dance”. Paweł jest również współtwórcą marki odzieżowej Beat Wear.

Zawsze uśmiechnięty, bardzo wymagający i ambitny. Nikt z jego zajęć nie wychodzi z suchą koszulką… Co jednak najważniejsze – nigdy nie rezygnuje ze swoich celów.