Tomasz Kudłacz

Dance Level PerformanceInstruktor tańca

  • Tomasz Kudłacz

Pedagog, animator społeczno-kulturalny, tancerz, instruktor tańca, choreograf. Absolwent pedagogiki społeczno-wychowawczej na Uniwersytecie Warszawskim.

Specjalizuje się głównie we współczesnych tańcach afrykańskich (kuduro, afro-house), hip hopie, tańcu współczesnym i szeroko pojętym tańcu musicalowym. Cały czas szkoli się we wszystkich stylach tanecznych pod okiem takich światowej klasy nauczycieli i pedagogów.

Zdobył I miejsce na międzynarodowych zawodach Hard Ass Contest na Warsaw Kuduromania Festival 2015. Wraz ze swoją grupą taneczną Os Kokos zdobył 3 miejsce na World Afro Dance Championship 2016 w Berlinie.

Występował na deskach teatrów: Rampa, Syrena w Warszawie (musical: „Był dzień wigilii”, „W Cieniu” – Teatr Muzyczny Tintilo), Palladium, Capitol w Warszawie („Costo. Za wszelką cenę” – Teatr Sztuk Wielu), Scena Muzyczna Gdańsk („Życzę Ci…” – fundacja Musicamp). Był choreografem w wielu produkcjach fabularnych oraz spektaklach muzycznych. Od roku współpracuje z Pracownią Terapii i Rozwoju Gestalt MATER z Krakowa. Szkoli się również z zakresu Terapii Tańcem i Ruchem, choreoterapii Laban Bartenieff Movement System .

Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi prowadząc zajęcia, warsztaty taneczne i taneczno-rozwojowe. Zajmuje się tańcem jako środkiem artystycznego wyrazu w wychowaniu, edukacji i rozwoju osobistym człowieka.